KONYA
KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAKIRTAŞ'TAN OKUL ZİYARETLERİ
Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bakırtaş, Celep İlkokulu Anasınıfı ve Tavşançalı Anadolu Lisesini ziyaret etti.![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAKIRTAŞ'TAN OKUL ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2024_02/15092403_fb_img_1707977743107.jpg)
Bakırtaş ziyareti çerçevesinde öğrenci ve öğretmenler ile sınıflarında bir araya gelerek sohbet etti. Daha sonra öğretmenlerle ve okul idarecileri ile bir toplantı gerçekleştiren Bakırtaş, çalışmalarında başarılar diledi.