KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KITABIM HEDİYEN OLSUN" PROJESİ BEŞKARDEŞ´TE UYGULANDI

Kulu´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlayan "Kitabım Hediyen Olsun" projesinde öğrenci ziyaretleri devam ediyor.
"KITABIM HEDİYEN OLSUN" PROJESİ BEŞKARDEŞ´TE UYGULANDI

"KITABIM HEDİYEN OLSUN" PROJESİ BEŞKARDEŞ´TE UYGULANDI   Kulu´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlayan "Kitabım Hediyen Olsun" projesinde öğrenci ziyaretleri devam ediyor.   Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce devam eden" Kitabım Hediyen Olsun " projesinde en çok kitap okuyan öğrenci, yine aynı şekilde en çok kitap okuyan öğrenciyi ziyaret ederek okuduğu kitabı kendisine hediye etti.    Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, Şube Müdürü Funda Durmuş, Kulu Beşkardeş İlk-Ortaokulu Müdürü Nazlı Elitaş, Kozanlı Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Hacı Tuğrul Buran ve Türkçe Öğretmeni Furkan Der tarafından 6. sınıf öğrencisi Kerim Öcal´ın evi ziyaret edildi. Proje çerçevesinde 6. sınıf öğrencisi Sümeyye Deveci´de arkadaşını evinde ziyaret etti.   Ziyarette öğrencilerin aileleri ile bilgi alışverişinde bulunuldu. Daha sonra öğrenciler okudukları kitaplar hakkında bilgi verdi. 6. sınıf öğrencisi Sümeyye Deveci okuduğu kitabı arkadaşına hediye etti.   Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrencilere kitap ve anı defteri hediye edildi.   12-12-201812-12-2018

Camikebir Mahallesi Kutbettin Gündüz Caddesi No5 Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.