KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSELER ARASI ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ''KULU MTAL''

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Erkekler Futbol Turnuvası oynanan ve normal süresi 2-2 biten maç sonunda penaltı atışlarında rakibine 7-6 üstünlük sağlayan Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon oldu.
LİSELER ARASI ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ''KULU MTAL''

A ve B grubu olarak takımların birbirleri ile oynadığı müsabakalar sonunda Kulu Anadolu Lisesi ile Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi finale çıktı.   Finalde karşılaşan Kulu MTAL, Anadolu Lisesini yenerek Liseler Arası Erkekler Futbol Turnuvası Kulu şampiyonu oldu.     Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, şampiyon olan Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini, ikinci olan Kulu Anadolu Lisesini ve üçüncü olan Düden Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik ederek, katılım sağlayan tüm okullara, idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.     Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, öğrencilerle bir araya gelerek halı sahada final müsabakasını izledi.     

İlk 3'e giren takımlar ise şöyle sıralandı:    

1. Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  

2. Kulu Anadolu Lisesi  

3. Düden Anadolu Lisesi  

 

14-06-202214-06-202214-06-2022

Camikebir Mahallesi Kutbettin Gündüz Caddesi No5 Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.