KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KULU'DAN YARIŞMAYA KATILAN ÖĞRENCİLER DERECE İLE DÖNDÜ

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği himayesinde düzenlen Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu Belediyesi, Karatay Belediyesi ve Meram Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Konya Sıfır Atık ve Çevre Festivali bugün yapılan ödül töreni ile sona erdi.
KULU'DAN YARIŞMAYA KATILAN ÖĞRENCİLER DERECE İLE DÖNDÜ

Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenen Konya Sıfır Atık ve Çevre Festivali yoğun katılımla gerçekleştirildi.    Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen Çevre Eğitimi Projesi kapsamında yapılan yarışmalar ödül töreni ile sona erdi.   Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşa yürüttüğü Sıfır Atık Çevre Eğitimi Projesi kapsamında yapılan yarışmalarda 31 ilçe içerisinde;   Resim yarışması kategorisinde Kulu Atatürk İlkokulu öğrencisi Mehmet Emin Altunay İl İkincisi, Yenilikçi Düşünce (İnovasyon) materyal yarışmasında Yavuz Selim İlkokulu Özel Eğitim öğrencisi Cumali Koç İl üçüncüsü oldu.   Ödül töreninde İlçe Koordinatörü Emrah Erdoğan'a yaptığı çevre eğitimi projesi kapsamında göstermis olduğu üstün gayretinde dolayı plaket verildi.  

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan yaptığı açıklamada, emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.   Düzenlenen ödül törenine, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Kulu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Bakırtaş, İlçe Koordinatörü Emrah Erdoğan, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.    

 

    08-06-202208-06-202208-06-202208-06-2022

Camikebir Mahallesi Kutbettin Gündüz Caddesi No5 Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.