KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KULU´DA SITKI ASLANHAN SEMİNERİ

Kulu İlçesi´nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen programda Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan öğrenci, öğretmen ve veliler ile bir araya geldi.
KULU´DA SITKI ASLANHAN SEMİNERİ

KULU´DA SITKI ASLANHAN SEMİNERİ   Kulu İlçesi´nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen programda Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan öğrenci, öğretmen ve veliler ile bir araya geldi.   Kulu Şeyh Edebali Konferans salonunda  düzenlenen seminerlerde Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan öğrenci, öğretmen ve veliler ile bir araya getirildi.    Programa, Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, Şube Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ile öğrenci velileri katıldı.   Seminerde Sıtkı Aslanhan, insanın gelişim sürecinde ailesinin önemli bir yerinin olduğunu, insanda ki gelişiminin öncelikle aile büyüklerine saygı ile başladığını ve kendisini büyütüp yetiştiren anne babasına saygı duymayan insanın diğer insanlara da saygı duymayacağını ifade etti. Aslanhan, ayrıca hedefsiz insanların toplum içinde devamlı yönetilen, sömürülen, yönlendirilen insan olduğunu ve başarının önündeki engellerden kurtulmaları için hedeflerinin önemini anlattı. Aslanhan, başarının önündeki engelleri 1. Hedefsizlik, 2. Kötü arkadaş, 3. İnternet, 4. Cep telefonu şeklinde sıralayarak bunlarla mücadele etmelerinin gerektiğini söyledi.    26-11-201826-11-201826-11-2018

Camikebir Mahallesi Kutbettin Gündüz Caddesi No5 Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.