KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM CAMİASINA YENİ ARAÇ

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni öğretim yılını yeni araçla hayırladı.
KULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM CAMİASINA YENİ ARAÇ

KULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM CAMİASINA YENİ ARAÇ

 

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni öğretim yılını yeni araçla hayırladı.

 

 

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kulu Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliği ile Devlet Parasız Yatılı Öğrenci Pansiyonuna öğrencilerin daha iyi hizmet görmeleri ve sosyal-kültürel ortamlarda yer alabilmeleri için yeni araç alındı.


Kulu Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Parasız Yatılı Öğrenci Pansiyonu önünde gerçekleşen devir teslim törenine Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, Kulu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Funda Durmuş, Serdar Sarıçoban, Kulu Öğretmenevi ve ASO Müdürü Hacı Bakırtaş ve okul müdürleri katıldı.

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak devir teslim töreninde yaptığı konuşmada: ‘’ Aldığımız bu araç hepimize, vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Öğretmenlerimizin, Öğrencilerimizin, Velilerimizin rahat etmeleri adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bir araç kazandıralım dedik. Hayırseverler aracılığıyla Allah razı olsun aldık. Ben hayırseverlere huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum, teşekkür ediyorum. Güzel bir araç kazandırdık. Bundan sonra Okul Müdürlerimiz, Öğretmenlerimiz rahat bir şekilde sosyal-kültürel faaliyetlerini daha güzel bir şekilde yapacaklar. Okul müdürü yanımıza geldiği zaman biz öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle bir yere gideceğiz denildiği zaman rahat bir şekilde git diyebileceğiz. Hepimize, vatanımıza, milletimize inşallah aracımız hayırlı, uğurlu olsun. Cenab-ı Allah kaza bela vermesin. Koreli Kasap Hamza Dinçer abimiz sağolsun siz bu kadar destek verdiniz, araç aldınız, ilçemize bir araç kazandırdınız bizimde hayrımız olsun önünde bir kurban keselim dediler. Ben Koreli Kasap Hamza abimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz, velilerimiz, Öğretmenlerimiz değerli. Varlık sebebimiz onlar. Onlara en güzel bir şekilde nasıl hizmet edeceğiz onun gayreti içerisindeyiz. Tüm Öğretmen camiasına, Kulumuza hayırlı olsun.’’ dedi.

Törende kurdele kesiminin ardından Kurban kesilerek, araç plakası Okul Müdürü Kemal Ünlü’ye telim edildi.  

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

KULU MEBBASIN

07-09-201807-09-201807-09-2018

Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.