KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KULU ANAOKULU MİNİK ÖĞRENCİLERİNDEN YIL SONU SERGİSİ

Kulu ilçesinde, Anaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptığı çalışmalar sergilendi. 
KULU ANAOKULU MİNİK ÖĞRENCİLERİNDEN YIL SONU SERGİSİ

Kulu Anaokulu'nda öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan el işi çalışmaları, el sanatları ve materyaller okul bahçesinde sergilendi.   

Düzenlenen sergiye, Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, Kulu Hakimi Ramazan Bektaş, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Ahmet Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Saffet Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, Şube Müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.  

Okul bahçesindeki sergide 3, 4 ve 5 yaş grubu minik öğrencilerin çalışmaları davetliler tarafından beğeni topladı.   

Sergiyi gezen Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, çalışmalarından dolayı okul idarecilerini, öğretmen ve minik öğrencileri tebrik etti.    

Okul öncesi eğitim sürecinde, çocukların ilkokula hazırlanırken paylaşmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrendiklerini dile getiren Kulu Anaokulu Müdürü Suzan Kılınçkaya, okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekti.   

Kılınçkaya: '' Öğrencilerimizle birlikte yıl boyunca hazırlandık ve yıl sonuna yaklaştığımız bu süreçte sergimizi açtık. Öğrencilerimiz el emeklerini sergilemenin mutluluğunu yaşıyor. Bizlere destek olan öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personelimize, velilerimize ve herkese teşekkür ederim.'' dedi.      

 

  08-06-202208-06-202208-06-202208-06-2022

Camikebir Mahallesi Kutbettin Gündüz Caddesi No5 Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.