KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KULU 2018-2019 ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Öğretim Yılı kapsamında Öğretmenler, Yöneticiler ve tüm Personellere yönelik yemek programı düzenlendi.
KULU 2018-2019 ÖĞRETİM YILINA HAZIR

KULU 2018-2019 ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Öğretim Yılı kapsamında Öğretmenler, Yöneticiler ve tüm Personellere yönelik yemek programı düzenlendi.

Kozanlı Mahallesi Gökgöl mevkisinde düzenlenen programa Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Funda Durmuş, Serdar Sarıçoban, Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Hacı Bakırtaş, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Personeller katıldı.

Açılış konuşmasını Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak yaptı. Kaymak konuşmasında: " 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının vatanımıza, milletimize, Kulumuza, hepimize hayırlı olmasını temenni ederim. İnşallah bugün itibariyle göreve başladılar. Önümüzdeki hafta itibariyle ise Okullarımız yeni eğitim ve öğretim yılına başlayacak. Birlik, beraberlik ve bütünlük oluşması adına Öğretmen arkadaşlarımızla ve Milli Eğitim Camiamız ile birlikte bir yemek yiyelim dedik. İnşallah yeni döneme bu şekilde başlayalım dedik. Ben böyle bir programa katılım gösterdiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Toplumların uygarlık düzeyi Öğretmene verdiği değerle ölçülür. İlçemize 12 tane sözleşmeli Öğretmen ataması oldu. Onlara da hoşgeldiniz diyoruz. Peygamber mesleğini icra ediyoruz. Şanslıyız. 1 Nisan 2016´dan beri görevimizi yürütüyoruz. Eğitimin kalitesini hep yükseltmek için hep mücadele verdik. İnşallah yine o aşkla heyecanla yine devam ediyoruz. Varlık sebebimiz veliler varlık sebebimiz öğrenciler bunun bilincinde olduğumuzu unutmayalım. Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projenin olduğu heryerde biz varız. Allahın izniyle de devam edeceğiz. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk´un 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileklerini ileterek, tüm İdareci ve Öğretmen camiasına selam ve sevgilerini söyledi. Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz. AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Abdullah Ağralı´da yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundu. Sayın Vekilimize de katkılarından dolayı teşekkür ederiz.  Tabi burada katkısı ve bu yemek programında emeği olan Öğretmenevi ASO Müdürü Hacı Bakırtaş´a ve Personellerine ayrıca Kozanlı Mahallemizde bulunan Okul Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılının tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Funda Durmuş ve Serdar Sarıçoban ise yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Programda daha sonra sözleşmeli olarak okullara atanan Öğretmenler adına Okul Müdürlerine çiçek takdiminde bulunuldu. Okul Müdürlerinin teşekkür mesajlarını verdikleri yemek programı yapılan dua ile son buldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 
KULU MEBBASIN

04-09-201804-09-201804-09-201804-09-201804-09-201804-09-2018

Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.