KONYA KULU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
İLÇEMİZDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

 

Kulu Şeyh Edebali Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen kutlama programı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başladı. Programa, Kulu İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sultan Ahmet Kaymak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Adnan Can, Funda Durmuş, Serdar Sarıçoban, Siyasi Parti Başkanları, Kurum Amirleri, eğitim camiasından okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programda görevine yeni başlayan Öğretmen Semra Efnan Ateş konuştu. Ateş konuşmasında, Öğretmenlik daha çok emek verilmesi gereken ve vicdani bir meslek olduğunu ve tercihlerinde Öğretmenlik mesleğine yer verdiğini söyledi.

Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sultan Ahmet Kaymak’ın yaptığı konuşmasında tüm Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ederek, kendilerine yaşamları boyunca başarı ve huzur diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’a eğitim camiasına sunduğu katkı ve destekten dolayı teşekkür etti.

İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan tarafından eğitime hizmet etmiş ve sonunda emekliliğe ayrılan Öğretmenlere belgelerini takdim etti.

Program, şiirler okunması, sinevizyon gösterimi, öğrenciler tarafından hazırlanan enstrüman korosu gösterimi, yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreni ve öğretmenler tarafından seslendirilen türkülerle son buldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
MEBBASIN

24-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-2017

Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kulu/KONYA - 332 641 23 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.